Incluzio Rheden > Dorpsteam Velp en Rozendaal (Buurthuis De Poort)

Dorpsteam Velp en Rozendaal (Buurthuis De Poort)

Welkom bij Dorpsteam Velp en Rozendaal in Buurthuis De Poort.

Contact

Marjan Helmink
Dorpscoach Volwassenen

Marjan Helmink
E-mail: MHelmink@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Dorpscoach Jeugd

Dennis van Beukering
E-mail: DvBeukering@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Fahrid Chahbari
Dorpscoach Jeugd

Farid Chahbari
E-mail: FChahbari@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Rianne van Huffelen
Klantcoach

Rianne van Huffelen
E-mail: RvHuffelen@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Ninan Marshall
Klantcoach

Ninan Marshall
E-mail: NMarshall@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Kiki-Rammelt
Schoolmaatschappelijk werker

Kiki Rammelt
E-mail: KRammelt@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Klantcoach

Dora Batelaan
E-mail: DBatelaan@incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Klantcoach

Angeliek Smits
E-mail: Angeliek.Smits@incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)


Openingstijden

Je bent van harte welkom! Ook per e-mail zijn we bereikbaar. Liever bellen? We zijn telefonisch elke werkdag bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. Openingstijden woensdag: laatste woensdagochtend van de maand 10:00-12:00 uur (De Serre Rozendaal). Open spreekuur sociaal raadsvrouw: maandags 9:00-12:00 uur (Buurthuis de Poort)

Bezoekadres

Heeckerensstraat 201, Velp, Netherlands

E-mail: velp@incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06