Incluzio Rheden > Dorpsteam Velp en Rozendaal

Dorpsteam Velp en Rozendaal

Heb je een vraag over toeslagen, uitkeringen, belastingen, huisvesting, arbeidsrecht, familierecht, onderwijs of maatschappelijke voorzieningen?

Kijk dan bij Geldzaken en administratie

Voor alle andere vragen staat dorpsteam Velp voor je klaar. Inwoner van Rozendaal? Ook dan ben je van harte welkom bij dorpsteam Velp.

Contact

Dorpscoach Volwassenen

Marjan Helmink
E-mail: MHelmink@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Volwassenen

Liane de Blij
E-mail: LdBlij@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Jeugd

Farid Chahbari
E-mail: FChahbari@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Jeugd

Delano Fidan
E-mail: Delano.Fidan@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Voorschools Maatschappelijk Werker

Marijn Romeijn Rosa
E-mail: Marijn.RomeijnRosa@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Schoolmaatschappelijk werker

Kiki Rammelt
E-mail: KRammelt@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Schoolmaatschappelijk werker

Laurien Jacobs
E-mail: Laurien.Jacobs@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Rianne van Huffelen
E-mail: RvHuffelen@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Ninan Marshall
E-mail: NMarshall@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Angeliek Smits
E-mail: Angeliek.Smits@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Lisa Hänni
E-mail: Lisa.Hanni@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Jaap Oudshoorn
E-mail: Jaap.Oudshoorn@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Marije Rutten
E-mail: Marije.rutten@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Wooncoach

Annet Beijer
E-mail: Annet.Beijer@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Wooncoach

Josien Westgeest
E-mail: Josien.Westgeest@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Jeugd

Dennis van Beukering

Tel: 026 -303 63 06

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Op werkdagen bereik je ons tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. Elke laatste woensdagochtend van de maand zijn we van 10:00-12:00 uur in De Serre, Rozendaal aanwezig.

Bezoekadres

Heeckerensstraat 201, Velp, Netherlands

E-mail: velp@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06