Incluzio Rheden > Dorpsteam Velp en Rozendaal

Dorpsteam Velp en Rozendaal

Welkom bij Dorpsteam Velp en Rozendaal (gevestigd in Buurthuis De Poort).

Contact

Marjan Helmink
Dorpscoach Volwassenen

Marjan Helmink
E-mail: MHelmink@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Dorpscoach Volwassenen

Liane de Blij
E-mail: LdBlij@incluzio.nl
Tel: 06 57118406 (algemeen nummer

Dorpscoach Jeugd

Dennis van Beukering
E-mail: DvBeukering@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Fahrid Chahbari
Dorpscoach Jeugd

Farid Chahbari
E-mail: FChahbari@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Kiki-Rammelt
Schoolmaatschappelijk werker

Kiki Rammelt
E-mail: KRammelt@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Rianne van Huffelen
Klantcoach

Rianne van Huffelen
E-mail: RvHuffelen@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Ninan Marshall
Klantcoach

Ninan Marshall
E-mail: NMarshall@Incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

Klantcoach

Angeliek Smits
E-mail: Angeliek.Smits@incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Klantcoach

Kirsten Westerkamp
E-mail: Kwesterkamp@incluzio.nl
Tel: 06 57118406 (algemeen nummer)

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Ook per e-mail zijn we bereikbaar. Liever bellen? We zijn telefonisch elke werkdag bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. Openingstijden woensdag: laatste woensdagochtend van de maand 10:00-12:00 uur (De Serre Rozendaal). Open spreekuur sociaal raadsvrouw: maandags 9:00-12:00 uur (Buurthuis de Poort)

Bezoekadres

Heeckerensstraat 201, Velp, Netherlands

E-mail: velp@incluzio.nl
Tel: 06 57 11 84 06