Incluzio Rheden > Dorpsteam Velp en Rozendaal

Dorpsteam Velp en Rozendaal

Vraag voor de sociaal raadslieden?

Heb je een vraag over bijvoorbeeld toeslagen, uitkeringen, ontslag, echtscheiding, erfenis, schulden of belastingen? Voor al je vragen over geld, wonen, administratie en recht kun je terecht bij ons team van sociaal raadslieden.

Kijk dan bij Geldzaken en administratie

Voor alle andere vragen staat dorpsteam Velp voor je klaar. Inwoner van Rozendaal? Ook dan ben je van harte welkom bij dorpsteam Velp.

Contact

Dorpscoach Volwassenen

Marjan Helmink
E-mail: MHelmink@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Volwassenen

Liane de Blij
E-mail: LdBlij@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Jeugd

Delano Fidan
E-mail: Delano.Fidan@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Jeugd

Zakaria Haouli
E-mail: Zakaria.Haouli@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Voorschools Maatschappelijk Werker

Marijn Romeijn Rosa
E-mail: Marijn.RomeijnRosa@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Schoolmaatschappelijk werker

Nicolette van Zweeden
E-mail: Nicolette.VanZweeden@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Rianne van Huffelen
E-mail: RvHuffelen@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Silke Rikken
E-mail: SRikken@Incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Ninan Marshall
E-mail: NMarshall@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Klantcoach

Lisa Hänni
E-mail: Lisa.Hanni@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Wooncoach

Annet Beijer (tijdelijk afwezig)
E-mail: Annet.Beijer@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 06

Dorpscoach Jeugd

Dennis van Beukering

Tel: 026 -303 63 06

Openingstijden

We zijn op werkdagen ook per e-mail en telefonisch bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur.

Bezoekadres

Heeckerensstraat 201, Velp, Netherlands

E-mail: velp@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06