Incluzio Rheden > Dorpsteam Velp en Rozendaal

Dorpsteam Velp en Rozendaal

Let op: in de periode van 25 juli t/m 4 september 2022 hanteren wij afwijkende openingstijden bij onze infopunten. Wij zijn dan op maandagmiddag van 14:00-17:00 uur aanwezig in bibliotheek Veluwezoom en op vrijdagochtend van 9:00-12:00 uur in buurthuis De Poort. De andere infopunten komen te vervallen in deze periode.

Welkom bij Dorpsteam Velp en Rozendaal (gevestigd in Buurthuis De Poort).

Contact

Marjan Helmink
Dorpscoach Volwassenen

Marjan Helmink
E-mail: MHelmink@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Dorpscoach Volwassenen

Liane de Blij
E-mail: LdBlij@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer

Dorpscoach Jeugd

Dennis van Beukering

Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Fahrid Chahbari
Dorpscoach Jeugd

Farid Chahbari
E-mail: FChahbari@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Kiki-Rammelt
Schoolmaatschappelijk werker

Kiki Rammelt
E-mail: KRammelt@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Rianne van Huffelen
Klantcoach

Rianne van Huffelen
E-mail: RvHuffelen@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Ninan Marshall
Klantcoach

Ninan Marshall
E-mail: NMarshall@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Klantcoach

Angeliek Smits
E-mail: Angeliek.Smits@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Klantcoach

Lisa Hänni
E-mail: Lisa.hanni@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Klantcoach

Jaap Oudshoorn
E-mail: jaap.oudshoorn@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Wooncoach (werkzaam voor alle dorpsteams van Incluzio Rheden)

Annet Beijer
E-mail: Annet.Beijer@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06 (algemeen nummer)

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Ook per e-mail zijn we bereikbaar. Liever bellen? We zijn telefonisch elke werkdag bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. Openingstijden woensdag: laatste woensdagochtend van de maand 10:00-12:00 uur (De Serre Rozendaal). Open spreekuur sociaal raadsvrouw: maandags 9:00-12:00 uur (Buurthuis de Poort)

Bezoekadres

Heeckerensstraat 201, Velp, Netherlands

E-mail: velp@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 06