Incluzio Rheden > Dorpsteam Rheden

Dorpsteam Rheden

Let op: in de periode van 25 juli t/m 4 september 2022 hanteren wij afwijkende openingstijden bij het infopunt in het Dorpshuis in Rheden: wij zijn daar aanwezig op dinsdag- en donderdagmiddag van 13:30-16:00 uur.

In deze periode blijven wij van maandag t/m vrijdag telefonisch en per e-mail bereikbaar tussen 09:30 – 12:30 en 13:00 – 16:00 uur.

Inwoner van De Steeg of Ellecom? Ook dan ben je van harte welkom bij Dorpsteam Rheden, in het Dorpshuis.

Contact

Dorpscoach Volwassenen

Tycho Filarski
E-mail: tfilarski@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Ingrid Jansen
Dorpscoach Volwassenen

Ingrid Jansen
E-mail: IJansen@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Dorpscoach Jeugd

Sanne Berendsen
E-mail: sberendsen@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Corry Snoek
Klantcoach

Corry Snoek
E-mail: csnoek@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Klantcoach

Karolien Eppink
E-mail: keppink@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Klantcoach

Demi Meier
E-mail: DMeier@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Nanet de Wit-Dijkers
Schoolmaatschappelijk werker

Nanet de Wit-Dijkers
E-mail: ndwit@Incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Dorpscoach Jeugd

Delano Fidan
E-mail: delano.fidan@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Voorschools Maatschappelijk Werker​

Marijn Romeijn Rosa
E-mail: Marijn.RomeijnRosa@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05 (algemeen nummer)

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Bellen of e-mailen mag ook. We zijn op werkdagen telefonisch bereikbaar tussen 09.30-12.30 en 13.00-16.00 uur.

Bezoekadres

Meester B. van Leeuwenplein 3, Rheden, Netherlands

E-mail: dorpsteamrheden@incluzio.nl
Tel: 026-303 63 05