Incluzio Rheden > Dorpsteam Rheden (Dorpshuis)

Dorpsteam Rheden (Dorpshuis)

Inwoner van De Steeg of Ellecom? Ook dan ben je van harte welkom bij Dorpsteam Rheden, in het Dorpshuis.

Contact

Dorpscoach Volwassenen

Tycho Filarski
E-mail: tfilarski@incluzio.nl
Tel: 06 82 73 39 96

Ingrid Jansen
Dorpscoach Volwassenen

Ingrid Jansen
E-mail: IJansen@Incluzio.nl
Tel: 06 13 87 36 94 (algemeen nummer)

Dorpscoach Jeugd

Sanne Berendsen
E-mail: sberendsen@Incluzio.nl
Tel: 06 13 87 36 94 (algemeen nummer)

Corry Snoek
Klantcoach

Corry Snoek
E-mail: csnoek@Incluzio.nl
Tel: 06 13 87 36 94 (algemeen nummer)

Klantcoach

Karolien Eppink
E-mail: keppink@incluzio.nl
Tel: 06 57 93 15 42

Klantcoach

Lotte Kalkman
E-mail: Lkalkman@incluzio.nl
Tel: 06 13 87 36 94 (algemeen nummer)

Nanet de Wit-Dijkers
Schoolmaatschappelijk werker

Nanet de Wit-Dijkers
E-mail: ndwit@Incluzio.nl
Tel: 06 13 87 36 94 (algemeen nummer)

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Ook per e-mail zijn we bereikbaar. Liever bellen? We zijn telefonisch elke werkdag bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur.

Bezoekadres

Meester B. van Leeuwenplein 3, Rheden, Netherlands

E-mail: dorpsteamrheden@incluzio.nl
Tel: 06 13 87 36 94