Incluzio Rheden > Dorpsteam Rheden

Dorpsteam Rheden

Heb je een vraag over toeslagen, uitkeringen, belastingen, huisvesting, arbeidsrecht, familierecht, onderwijs of maatschappelijke voorzieningen?

Kijk dan bij Geldzaken en administratie

Voor alle andere vragen staat dorspteam Rheden voor je klaar. Inwoner van De Steeg of Ellecom? Ook dan ben je van harte welkom bij dorpsteam Rheden.

Contact

Dorpscoach Volwassenen

Tycho Filarski
E-mail: TFilarski@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Dorpscoach Volwassenen

Ingrid Jansen
E-mail: IJansen@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Dorpscoach Jeugd

Sanne Berendsen
E-mail: sberendsen@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Klantcoach

Corry Snoek
E-mail: csnoek@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Klantcoach

Karolien Eppink
E-mail: keppink@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Klantcoach

Demi Meier
E-mail: DMeier@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Schoolmaatschappelijk werker

Nanet de Wit-Dijkers
E-mail: ndwit@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Voorschools Maatschappelijk Werker​

Marijn Romeijn Rosa
E-mail: Marijn.RomeijnRosa@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Wooncoach

Annet Beijer
E-mail: Annet.Beijer@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Wooncoach

Josien Westgeest
E-mail: Josien.Westgeest@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Bellen of e-mailen mag ook. We zijn op werkdagen telefonisch bereikbaar tussen 09.30-12.30 en 13.00-16.00 uur.

Bezoekadres

Meester B. van Leeuwenplein 3, Rheden, Netherlands

E-mail: dorpsteamrheden@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 05