Incluzio Rheden > Dorpsteam Dieren

Dorpsteam Dieren

Inwoner van Spankeren of Laag Soeren? Ook dan ben je van harte welkom bij Dorpsteam Dieren, in Bibliotheek Veluwezoom.

Contact

Martijn Eijkelenkamp
Dorpscoach Volwassenen

Martijn Eijkelenkamp
E-mail: MEijkelenkamp@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Mohamed Bouraarassi
Dorpscoach Jeugd

Mohamed Bouraarassi
E-mail: MBouraarassi@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Fleur Hakken
Klantcoach

Fleur Hakken
E-mail: FHakken@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Mieke Hermans
Klantcoach

Mieke Hermans
E-mail: MHermans@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Meryem Agdere-Dinlenmez
Klantcoach

Meryem Agdere-Dinlenmez
E-mail: MAgdere-Dinlenmez@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

silhouet pasfoto van een vrouw
Klantcoach

Gytha Jansen
E-mail: gjansen@incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Sieta Braams
Schoolmaatschappelijk werker

Sieta Braams
E-mail: SBraams@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Schoolmaatschappelijk werker

Nicolette Keijzer
E-mail: nkeijzer@incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Vrouw blond lang haar vrolijke lach
Schoolmaatschappelijk werker

Froukje Stoffels
E-mail: fstoffels@incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Openingstijden

Je bent van harte welkom! Ook per e-mail zijn we bereikbaar. Liever bellen? We zijn telefonisch elke werkdag bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. Open spreekuur sociaal raadsvrouw: woensdag 13:00-16:00 uur (Pand 31). Let op: Momenteel gaan alle activiteiten vanwege de coronaregels niet door behalve de wandelgroep.

Bezoekadres

Ericaplein 5, Dieren, Netherlands

E-mail: dieren@incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15