Incluzio Rheden > Dorpsteam Dieren (Bibliotheek)

Dorpsteam Dieren (Bibliotheek)

Inwoner van Spankeren of Laag Soeren? Ook dan ben je van harte welkom bij Dorpsteam Dieren, in Bibliotheek Veluwezoom.

Contact

Martijn Eijkelenkamp
Dorpscoach Volwassenen

Martijn Eijkelenkamp
E-mail: MEijkelenkamp@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Mohamed Bouraarassi
Dorpscoach Jeugd

Mohamed Bouraarassi
E-mail: MBouraarassi@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Fleur Hakken
Klantcoach

Fleur Hakken
E-mail: FHakken@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Mieke Hermans
Klantcoach

Mieke Hermans
E-mail: MHermans@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Meryem Agdere-Dinlenmez
Klantcoach

Meryem Agdere-Dinlenmez
E-mail: MAgdere-Dinlenmez@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Sieta Braams
Schoolmaatschappelijk werker

Sieta Braams
E-mail: SBraams@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Miranda van den Berg
Schoolmaatschappelijk werker

Miranda van den Berg
E-mail: MvdBerg@Incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)

Schoolmaatschappelijk werker

Nicolette Keijzer
E-mail: N.Keijzer@incluzio.eu
Tel: 06 22 58 65 15 (algemeen nummer)


Openingstijden

Je bent van harte welkom! Ook per e-mail zijn we bereikbaar. Liever bellen? We zijn telefonisch elke werkdag bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. Open spreekuur sociaal raadsvrouw: woensdag 13:00-16:00 uur (Pand 31).

Bezoekadres

Ericaplein 5, Dieren, Netherlands

E-mail: dieren@incluzio.nl
Tel: 06 22 58 65 15