Incluzio Rheden > Dorpsteam Dieren

Dorpsteam Dieren

Heb je een vraag over toeslagen, uitkeringen, belastingen, huisvesting, arbeidsrecht, familierecht, onderwijs of maatschappelijke voorzieningen?

Kijk dan bij Geldzaken en administratie

Voor alle andere vragen staat dorpsteam Dieren voor je klaar. Inwoner van Spankeren of Laag Soeren? Ook dan ben je van harte welkom bij dorpsteam Dieren.

Contact

Dorpscoach Volwassenen

Martijn Eijkelenkamp
E-mail: MEijkelenkamp@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Dorpscoach Volwassenen

Mieke Kooyman
E-mail: Mieke.Kooyman@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Dorpscoach Volwassenen

Mirjam Cuijpers
E-mail: Mirjam.Cuijpers@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Dorpscoach Jeugd

Mohamed Bouraarassi
E-mail: MBouraarassi@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Dorpscoach Jeugd

Patrick Kleisterlee
E-mail: Patrick.Kleisterlee@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Voorschools Maatschappelijk Werker

Marijn Romeijn Rosa
E-mail: Marijn.RomeijnRosa@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Schoolmaatschappelijk werker

Sieta Braams
E-mail: SBraams@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Schoolmaatschappelijk werker

Nicolette Keijzer
E-mail: NKeijzer@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Schoolmaatschappelijk werker

Johanneke Tornij
E-mail: Jtornij@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Klantcoach

Meryem Agdere-Dinlenmez
E-mail: MAgdere@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Klantcoach

Gytha Jansen
E-mail: GJansen@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Klantcoach

Margareth Korthout
E-mail: MKorthout@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Klantcoach

Lonneke Overboom
E-mail: Lonneke.Overboom@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Wooncoach

Josien Westgeest
E-mail: Josien.Westgeest@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Wooncoach

Annet Beijer
E-mail: Annet.Beijer@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04

Openingstijden

We zijn elke werkdag ook per e-mail en telefonisch bereikbaar tussen 09.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur.

Bezoekadres

Ericaplein 5, Dieren, Netherlands

E-mail: dieren@incluzio.nl
Tel: 026 -303 63 04