Incluzio Rheden > Wie we zijn > Onze mensen

Onze mensen

Medewerkers in de dorpsteams

Onze medewerkers die actief zijn in de drie dorpsteams vind je bij de dorpsteams.

Medewerkers Hoofdlocatie

Hieronder vind je de staf van onze hoofdlocatie in Rheden.

Ruud Noteboom

Regiomanager Uitvoering Oost
T: 026-303 63 03
E: rnoteboom@incluzio.nl

Els van Ieperen

Teamcoach
T: 026-303 63 03
E: EvIeperen@incluzio.nl

 

Loes Klatte

Office Management
T: 026-303 63 03
E: LKlatte@incluzio.nl

Wilma Huijzers

Office Management
T: 026-303 63 03
E: WHuijzers@incluzio.nl

Linda Dasselaar

Projectmanager Communicatie
T: 026-303 63 03
E: Linda.Dasselaar@incluzio.nl

Ontwikkel- en innovatieteam

Thijs den Heijer

Vrijwilligerscoördinator (loket)
T: 026-303 63 03
E: TdHeijer@Incluzio.nl

Lidy Kelderman

Coördinator MVT
T: 026-303 63 03
E: LKelderman@Incluzio.nl

Heidi Nusselder-Geurts

Coördinator STOER
T: 026-303 63 03
E: heidi.geurts@incluzio.nl

Sofie Hoogboom-Janssen

Projectleider transformatie WMO
T: 026-303 63 03
E: SJanssen@Incluzio.nl

Anita Peters

Sociaal Raadsvrouw &
Ontwikkelaar

T: 026-303 63 03
E: APeters@Incluzio.nl

Silvana Linnenbank

Ontwikkelaar
T: 026-303 63 03
E: SLinnenbank@Incluzio.nl

Marieke van den Berg

Ontwikkelaar
T: 026-303 63 03
E: MvandenBerg@Incluzio.nl

Maria van der Maat

Ontwikkelaar
T: 026-303 63 03
E: MvdMaat@Incluzio.nl