Incluzio Rheden > Wie we zijn > Onze mensen

Onze mensen

Medewerkers in de dorpsteams

Onze collega’s die actief zijn in de drie dorpsteams vindt u bij de dorpsteams.

Medewerkers Hoofdlocatie

Hieronder vindt u de staf van onze hoofdlocatie te Rheden.

Ruud Noteboom

Regiomanager Uitvoering Oost
T: 026-303 63 03
E: rnoteboom@incluzio.nl

silhouet pasfoto van een vrouw

Els van Ieperen

Teamcoach
T: 026-303 63 03
E: EvIeperen@incluzio.nl

 

Loes, werkzaam bij Incluzio Rheden

Loes Klatte

Office Management
T: 026-303 63 03
E: LKlatte@incluzio.nl

Wilma Huijzers

Office Management
T: 026-303 63 03
E: WHuijzers@incluzio.nl

silhouet pasfoto van een vrouw

Linda Dasselaar

Projectmanager Communicatie
T: 026-303 63 03
E: Linda.Dasselaar@incluzio.nl

Ontwikkel- en innovatieteam

Thijs den Heijer

Thijs den Heijer

Vrijwilligerscoördinator (loket)
T: 06-82 83 05 82
E: TdHeijer@Incluzio.nl

Lidy Kelderman

Lidy Kelderman

Coördinator MVT
T: 06-11 59 90 78
E: LKelderman@Incluzio.nl

Hermien Marsman

Hermien Marsman

Coördinator STOER
T: 06-11 60 89 24
E: HMarsman@Incluzio.nl

Sofie Janssen

Sofie Janssen

Projectleider transformatie WMO
T: 06 82 90 12 63
E: SJanssen@Incluzio.nl

Anita Peters

Anita Peters

Sociaal Raadsvrouw &
Ontwikkelaar

T: 06-20 47 61 59
E: APeters@Incluzio.nl

Silvana Linnenbank

Silvana Linnenbank

Ontwikkelaar
T: 06-20 40 55 30
E: SLinnenbank@Incluzio.nl

Marieke van den Berg

Marieke van den Berg

Ontwikkelaar
T: 06-57 10 01 95
E: MvandenBerg@Incluzio.nl

silhouet pasfoto van een vrouw

Maria van der Maat

Ontwikkelaar
T: 06-23 56 76 54
E: MvdMaat@Incluzio.nl